Digitální videorekordér DX-NT430E

 

 


Videorekordér DX-NT430 je specializovanou verzí 4-kanálového rekordéru DX-NT400E, se kterým je vzhledově i funkčně shodný (prosím podívejte se na DX-NT400E).
Modifikace pro bankomatový dohled je dána především podporou všech ATM protokolů / RS232, které umožňují rekordéru zaznamenávat kvalitní video záznam a současně zapisovat data prováděných transakcí současně ze 4 bankomatů (kompatibilita jak s bankomatami IBM tak i NCR). Synchronizace datumu a času se provádí současně s bankovním serverem a bankomatem denně při každé počáteční transakci. Malé rozměry umožňují zástavbu přímo do bankomatu, jednoduše výměnné disky dlouhodobě zálohovat transakce (dle kapacity HDD je možné zaznamenat až 56 000 transakcí).
Sledování je možné jak přes analogový monitor (přes pult centrální ochrany) tak i po síti živým monitorováním pomocí programu DX-PC25 s možností vyhledávání dle kódu transakce, datumu/času, dle banky / bankovního účtu klienta.

                              

   E-shop / košík
         
   
 
 
 
 

Mitsubishi Electric technology for life - Mitsubishi Electric technology for life - Mitsubishi Electric technology for life - Mitsubishi Electric technology for life - Mitsubishi Electric technology for life
 
                                

 DX-NT430E   cena na vyžádání CZK  (bez DPH)   
   
Zvl. příslušenství  
 DX-TR400    2.800 Kč Náhradní šuplík pro rychlou výměnu při zálohování.
 Police 19"      620 Kč  3U police pro umístění DX-400/800/2500 do 19" skříně.   
 DX-RM3   2.800 Kč  3U kit pro montáž DX-NT400 (DX-800) do 19" skříně.   

    DOWNLOAD   česká verze .pdf                 anglická verze .pdf            německá verze .pdf
  Prospekt                                Prospekt                              Prospekt  
  Návod na vyžádání                   Návod k obsluze                  Návod k obsluze  Liberek spol. s r. o.